Про компанію

Компанія «Вилюта» - виробник постільної білизни в Україні

Компания Вилюта - производитель постельного белья в Украине

Компанія «Вілюта» заснована в 1996 році і є підприємством, що стрімко розвивається, на ринку домашнього текстилю України. Підприємство має свою виробничу базу і склади з асортиментом, що постійно оновлюється. Пріоритетним для нас є вдосконалення технологічного процесу та технічне переозброєння виробництва. В даний час здійснюється будівництво нової сучасної будівлі фабрики для збільшення виробничих потужностей та розширення асортименту продукції, що випускається. Впроваджуються нові системи контролю якості, проводиться постійна робота щодо пошуку найбільш якісної сировини для виробництва нашої продукції.

При виборі тканини особлива увага приділяється складу, екологічності та використанню лише найкращих барвників. Вся продукція відповідає ГОСТам, ТУ та проходить сертифікацію.

Основними принципами компанії є:

  • Краще співвідношення ціни і стабільно високої якості продукції, що випускається.
  • Оригінальна дизайнерська колекція.
  • Широкий асортимент.
  • Високий рівень обслуговування.

ТОВ ВКФ «Вілюта» є виробником постільної білизни під торговою маркою «Viluta» та «Tiare». Нашу продукцію відрізняє висока якість пошиття, оригінальне та практичне оформлення фірмової упаковки.

Постільна білизна, подушки, ковдри, пледи, наматрацники, покривала, махрові рушники та текстиль для кухні – ось неповний список продукції, яка заслужено має великий попит у споживачів.

Замовниками компанії "Вілюта" є мережеві та спеціалізовані магазини, організації охорони здоров'я, спорт-клуби, салони краси, великі фірми та індивідуальні підприємці, які займаються оптовою торгівлею. Ми здійснюємо постачання готелів, готелів, будинків відпочинку та санаторно-курортних комплексів постільною білизною та махровими виробами.

Колектив компанії «Вілюта» - це сучасна команда висококласних фахівців, активних та цілеспрямованих людей, мета якої надавати споживачеві домашній текстиль, що має високий попит.

 

Дипломи та нагороди компанії Вилюта

Диплом участника 1-й межрегиональной выставки-ярмарки
Свидетельство члена Днепропетровской торгово-промышленной палаты и торгово-промышленной палаты Украины
Диплом участника выставки гостиничного и ресторанного бизнеса продуктов и напитков 2009
Диплом за лучшее дизайнерское оформление продукции
Диплом за участие в выставке-ярмарке